Lucie Vokounová

Malý chlapec se zeptal maminky: "Proč pláčeš?" "Protože jsem žena," odpověděla mu. "Nerozumím!" odpověděl syn. Jeho máma ho jen objala a řekla: "A nikdy ani neporozumíš." Později se chlapec zeptal svého otce: "Proč se mi zdá, že máma pláče bez důvodu?" "Všechny ženy pláčou bez důvodu," bylo všechno, co mohl otec odpovědět. Malý chlapec vyrostl a stal se mužem, avšak stále nerozuměl, proč ženy pláčou. Nakonec zavolal Bohu a když se dovolal, zeptal se: "Bože, proč se ženy rozpláčou tak lehce??" Bůh odpověděl: "Když jsem stvořil ženu, musela být výjimečná. Stvořil jsem její HRUĎ dost silnou na to, aby unesla váhu světa, ale natolik jemnou, aby poskytovala pohodlí. Dal jsem jí vnitřní SÍLU, aby vydržela porod dítěte a odmítnutí, které častokrát zažije od svých dětí. Dal jsem jí TVRDOST, která jí pomůže stále pokračovat,i když se všichni ostatní vzdávají a starat se o svoji rodinu i přes choroby a únavu, bez stěžovaní si. Dal jsem jí CIT milovat svoje děti za všech okolností, dokonce i tehdy, když ji její dítě hluboce zraní. Dal jsem jí SÍLU přijmout svého manžela i s jeho chybami a vytvořil jsem ji z jeho žebra, aby chránila jeho srdce. Dal jsem ji MOUDROST, aby věděla, že dobrý manžel nikdy nezraňuje svou ženu, ale někdy zkouší její sílu a rozhodnutí stát vedle něj bez výhrad. A nakonec jsem jí dal SLZU, kterou uroní a která je jen a jen její, aby ji použila kdykoliv ji bude potřebovat, aby to všechno zvládla. Na tu slzu má opravdu právo, nikdo nevydrží bez slova tolik jako žena! Krása ženy není v šatech, které nosí, v postavě, kterou má, ani ve způsobu jakým si češe vlasy. Krása ženy musí být v jejích očích, protože ty jsou bránou k jejímu srdci, místu, kde sídlí láska. Prosím, pošli to všem krásným ženám, které znáš. Všechny si zaslouží naši lásku, za jejich trpělivost, sílu, moudrost, cit a vytrvalost. Prosím, pošli to všem mužům, kteří ještě neví, proč ženy pláčou. Možná je to právě kvůli nim!


     Chceš-li poslat zprávu, prosím, přihlaš se nebo se zaregistruj.


Blue_box_foot_inner
Lucie Vokounová

Myška
nabízí
Lucie Vokounová

Od Vánoc se u nás doma ocitla filcová myška samotná.Sestra odjela do Prahy i s kamarádkou veverkou a ona tu zůstala.Najde se nějaký nový kamarád pro myšku?Cena 200kč vč. poštovného

20. 01. 2016 08:12 | reaguj na nabídku   
Myška

Comments_arrow
Icon_heartLíbí se mi   

Lucie Vokounová

Brož z organzy - čínská pivoňka fialová
nabízí
Lucie Vokounová

Nabízím zájemcům ke koupi ručně vyráběnou brož s květinou z organzy. Cena vč. poštovného a balného 90 kč.

21. 01. 2014 08:58 | reaguj na nabídku   
Brož z organzy - čínská pivoňka fialová

Comments_arrow
Icon_heartLíbí se mi   

Lucie Vokounová

Rukodělné výrobky a obrázky kreslené, malované:)
nabízí
Lucie Vokounová

Pro zájemce mileráda nakreslím nebo namaluji obrázek na přání, podle fotky zvládnu i portrét:) Dále zájemcům nabízím šití povlaků na polštáře dle přání, pytlíky na sušené bylinky či sušené plody přírody:)

7. 11. 2012 21:41 | reaguj na nabídku   

Comments_arrow
37809_thumb

informace


Lucie Vokounová

Plzeň-jih

User_avatar_small uživatel


Jak jsem bio: třídím odpad, ekozahrádka

Stav: neznámý

Jak se dobíjím: spánek a objímání stromů

fotky zobraz vše


Eb8d049ec188c43d4c6d3bfe4bfdf62296bc9c3c_thumbProfilové album
5 fotografií
oblíbenci (1) všichni