Cart_top

košík 0

cena: 0 Kč
nakupuj prodávej

zpět na ekotrhslužbyekostavbyKonopná izolace TERMO-KONOPÍ ® Premium rohož 80x580x1200 mm

276 Kč

230 Kč bez DPH

zboží není dostupnéprodejce

Natural Harmony

Natural Harmony

profil


12 fanoušků
Vsetín


zboží prodejce

pošli produkt přátelům


informace o zboží

katalogové číslo: IK0219
počet zobrazení: 2323x
vloženo: 21. 03. 2012 13:06


způsob dopravy

Dobírkou - 50 Kč
Messenger - 0 Kč

Konopná izolace TERMO-KONOPÍ ® Premium rohož 80x580x1200 mm

sdílej
přidej do přání

Product_folder_top
TERMO-KONOPÍ je ekologický přírodní izolační materiál z technického konopí, který má vynikající tepelné izolační vlastnosti.

TERMO-KONOPÍ ® Premium
splňuje požadované kvality izolačního materiálu na kvalitní a ekologické zateplení budov a je možné využít státní dotaci "Zelená úsporám", kde je tento výrobek zaregistrován v Seznamu výrobků a technologií.


nejlepší ochrana tepla díky minimální tepelné vodivosti
dobré protihlukové vlastnosti
jednoduché zpracování (nůž Hock nebo elektrická pila)
díky vysoké sorpční schopnosti výborně vyrovnává vlhkost


TERMO-KONOPÍ ® Premium je ekologický přírodní izolační materiál z technického konopí, který je plnohodnotnou náhradou běžně používaných izolací ( minerální, kamenná izolace .. ) a je lékařsky doporučeno pro zdravé bydlení. Do interiéru je tento materiál velice vhodný, protože máte jistotu, že neobsahuje zdraví škodlivé látky, nedráždí kůži ani dýchací ústrojí.

izolační materiál schválený pro stavebnictví
izolační rohože nebo rolez konopných vláken
vyrobeno za sucha

Oblast použití izoalce z konopí
TERMO-KONOPÍ ® Premium je jakostní přírodní izolační materiál vhodný k izolaci střech, stropů, podlah, vnitřních i vnějších stěn. Jeho tepelně-izolační vlastnosti jsou srovnatelné s běžnými izolacemi, výpočtová hodnota tepelné vodivosti je 0,040 W/m*K. Navíc má TERMO-KONOPÍ ® Premium difúzní vlastnosti ( hodí se do difúzně otevřených skladeb = skladba je prodyšná, takzvaně "dýchá", a tudíž v ní nekondenzuje voda, není náchylná k plísním a má klimatizační účinek ) a výborné akumulační schopnosti ( dvojnásobná tepelná kapacita než u minerální izolace ), takže lépe chrání před horkem v létě a chladem v zimě.


mezikrokevní izolace
nadkrokevní izolace mezi pomocnými krokvemi
podkrokevní izolace
izolace dřevěných trámových stropů
izolace vnějších a vnitřních stěn v dřevěných roštech
izolace stěn se vzduchovou mezerou
izolace stěn s kovovými sloupky
izolace předsazených konstrukcí
vnější izolace stěn se vzduchovou mezerou

izoalce střechy konopí
Více v dokumentu Izolace konopím ve staveních konstrukcích (viz. sekce "Ke stažení")

Izolační materiál THERMO-KONOPÍ
je odolný vůči škůdcům ( škůdci ho vůbec nenapadají - neobsahuje žádné bílkoviny a přímo škůdce odpuzuje ) i vůči plísním a hnilobě ( neobsahuje žádné pazdeří + je impregnován přírodní sodou ze 3 - 5 %, což působí i jako protipožární ochrana, takže TERMO-KONOPÍ ® Premium splňuje evropskou třídu hořlavosti B2 a má samozhášecí účinek. TERMO-KONOPÍ ® Premium umí pracovat s vlhkostí ( podobně jako dřevo vlhkost natáhne a zase pustí ), může dokonce pojmout až 20 % vlhkosti, aniž by změnilo své tepelně-izolační schopnosti. Tento materiál je přírodní alternativou k běžně používaným izolačním materiálům a je vhodný jak do nové, tak i staré zástavby, do dřevostaveb,srubů, roubenek i pro izolaci starších objektů, které trpí vlhkostí.

TERMO-KONOPÍ ® Premium se dodává ve formě rohoží ( tloušťka 3 - 22 cm ) nebo rolí ( tloušťka 3 - 8 cm ) v různých rozměrech. Zhotovení šířky na míru od 40-ti kusů rohoží a 10-ti rolí stejné šířky ZDARMA ! ( Délku nelze upravovat - standardně u rohoží délka 1,2 m nebo 2,4 m; u rolí délka v závislosti na tloušťce od 10 m do 6 m ).
Product_folder_foot


komentáře
0

Pro vložení komentáře se přihlaš nebo registruj


dnes nakupuje

Zajíc

věk 33
stav Jako bych se měl znovu narodit
jak jsem bio Vybírám dárky pro ještěrky